top of page

Witamy w PRO Learning Center

Angielski 4 razy szybciej!

 

Metoda Direct pozwala opanować język angielski szybciej i łatwiej niż tradycyjna metoda szkolna. Dostosowana jest do zabieganych, nie mających czasu na nauke studentów, którzy potrzebują mówic "now".  DME to nowoczesny program English as a Second Language, który pozwala przełamac bariery językowe i mówic "od zaraz".

Dodatkowo platforma internetowa dostepna dla każdego zarejestrowanego studenta wspomaga individulane tempo nauki oraz pozwala sprawdzać nabyte umiejetnosci w zaciszu swojego domu. Jestśmy jedyną szkola na wschodnim wybrzeżu Ameryki Północnej, która posiada kwalifikacje do prowadzenia zajęc MD.

 

1on1 - to zajęcia indywidualne z naciskiem na konwersacje i płynność językowa. Student ścisle współpracuje z lektorem, który umiejętnie poprawia, pogłębia i wydobywa już zdobytą wiedzę ucznia. Program i cel zajęć dostosowany jest to indywidualnych potrzeb studenta (gramatyka, płynność, słownictwo itp)

 

Obywatelstwo Amerykańskie - specjalizujemy sie również w niezawodnym przygotowaniu do amerykanskiego obywatelstwa, które jest dopełnieniem "American Dream".  Zajęcia są symulatorem egzaminu do jakiego przystępuje aplikant w Urzędzie Imigracyjnym.

 

Po więcej informacji prosimy o telefon do nas, a z pewnościa odpowiemy na każde Państwa pytanie.

973 777 5776

 

Zapraszamy!

 

 

 

bottom of page